735 751
EDGE Akių kontūrinis pieštukas

Akių kontūrinis pieštukas

 • Nemokamas pristatymas
 • 90 dienų grąžinti

TŪKSTANČIAI KLIENTŲ VISAME PASAULYJE PAMĖGO #EDGE

už stulbinančius rezultatus


 • edge
 • edge
 • edge
 • edge
 • edge
 • edge
 • @thepeacocksvoice


EDGE – akių kontūrinis pieštukas


EDGE Akių kontūrinis pieštukas

EDGE – ypatingos konsistencijos išstumiamas akių pieštukas. Ilgai išlieka ilgai ant odos, užtikrina ilgalaikį makiažo rezultatą. Švelni EDGE sandara suteikia galimybę dažyti tikslius, aistringus brūkšnius. Su pieštuku pridedama specialus drožtukas, kuriuo galima keisti brūkšnio storį. EDGE paprastas naudoti ir yra labai praktiškas.

Naujoviška sudėtis papildyta natūraliais aukščiausios kokybės ekstraktais. Be to, pieštukas puoselėja švelnią odą apie akis. Su EDGE Jūsų žvilgsnis pasidarys gilus, raiškingesnis ir viliojantis!

 • Nemokamas pristatymas
 • 90 dienų grąžinti

AKIŲ ODOS PRIEŽIŪRA

 • Ypatinga konsistencija
 • Patogu naudoti
 • Patvarumas ir aukšta kokybė
EDGE Akių kontūrinis pieštukas
Sodri, pigmentinė spalva
Specialus drožtukas

EDGE akių pieštukas išstumiamas, todėl galima juo dažyti tiksliai ir tolygiai. Pridedamu drožtuku galima keisti brūkšnio storį pagal Jūsų norus. Dėl ypatingos EDGE konsistencijos be vargo sukursite ir madingą „dūminių akių“ makiažą, ir tikslius, plonus brūkšnius. Pieštuko atspalvis yra sodrus, pigmentinis, todėl tinka visų spalvų akims. EDGE nesitepa, lengvai pasklinda ir išlieka ant odos daug valandų. Naudokite EDGE ir žavėkite raiškiu žvilgsniu! EDGE yra dviejų spalvų – juodos ir rudos.

 • Nemokamas pristatymas
 • 90 dienų grąžinti

Ypatingos sudedamosios dalys>Ypatingos sudedamosios dalys

EDGE Akių kontūrinis pieštukas

ORPHICA prekės ženklas suteikia aukštos kokybės ir saugumo garantiją. Rūpinamės ir gražia išvaizda, ir mūsų klienčių patogumu, todėl EDGE formulė papildyta aukščiausios kokybės natūraliais ekstraktais, kurie puoselėja jautrią odą apie akis.

Pieštuko sudėtyje yra medetkų, kurios gaivina ir drėkina odą, sabalpalmių ekstrakto, kuris gerina blakstienų būklę, ir linų, kurie turi regeneruojamųjų savybių. Švelnios EDGE formulės sudėtyje yra ir dirvinių asiūklių, kurie stabdo odos senėjimą.

Dėl švelnios sandaros ir kreminės konsistencijos naudoti EDGE yra labai paprasta: nuo idealaus brūkšnio Jus skiria tik vienas brukštelėjimas!

 • Nemokamas pristatymas
 • 90 dienų grąžinti

Kaip naudoti?


use conditioner Brow - 1 step
use conditioner Brow - 2 step
use conditioner Brow - 3 step


Brūkšnį pradėti brėžti nuo vidinės akies kampo pusės. Toliau piešti palei blakstienų liniją vis storesnį brūkšnį. Jūs pati lemiate brėžiamo brūkšnio storį ir išvaizdą. Jeigu Jums patinka „katės žvilgsnis“, išstumkite pieštuko šerdį ir pieškite storą brūkšnį, šiek tiek virš vidinio akies kampo. Jeigu svajojate apie ploną brūkšnį, pakanka pridedamu drožtuku paaštrinti pieštuką.

01.

Kaip naudoti EDGE akių pieštuką?

EDGE sukurtas Jūsų patogumui: juo galima nubrėžti bet kokį brūkšnį: ant viršutinio, apatinio voko ir akies vandens linijos. EDGE – tai idealus pasirinkimas kiekvienam makiažo tipui. Verta pabrėžti, kad pieštukas sukurtas iš aukščiausios kokybės sudedamųjų dalių, kurios puoselėja odą apie akis. Kadangi EDGE išstumiamas, yra labai praktiškas ir patogus.

02.

Kam skirtas drožtukas?

Su EDGE pridedamas drožtukas pieštukui drožti. Naudokite drožtuką, jeigu norite, kad Jūsų brūkšniai būtų ploni ir tikslūs. Paaštrinkite pieštuką ir džiaukitės profesionaliai sukurtu makiažu!

03.

Kur rasiu drožtuką?

Specialus drožtukas yra sidabriniame EDGE pieštuko antgalyje. Drožtuką galima ištraukti vienu ryžtingu judesiu.

04.

Kokia yra EDGE sudėtis?

Juodo EDGE akių pieštuko sudėtis: Ricinus Communis Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Copernicia Cerifera Cera, Candelilla Cera, Caprylic/Capric Triglyceride, Cera Alba, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides (and) Hydrogenated Palm Glycerides, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum, Ceresin, Mica, Talc, PVP/Hexadecene Copolymer, Calendula Officinalis Flower Extract, Equisetum Arvense Extract, Acorus Calamus Rhizome Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Linum Usitatissinum Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, BHT, CI 77499.

05.

Ar pieštukas gali sudirginti jautrią odą?

Ne. Naujoviška formulė ir aukščiausios kokybės sudedamosios dalys puoselėja jautrią odą apie akis ir yra visiškai saugios. Pieštukas nedirgina ir nesukelia odos alergijos.

06.

Kokį rezultatą gausiu dažydamasi EDGE pieštuku?

Naudojant EDGE gausite tokį rezultatą, kokio trokštate. Jeigu nubrėžus brūkšnį iš karto jį patrinsite, gausite „dūminių akių“ efektą. Jeigu Jums patinka ploni brūkšniai, pieštuką paaštrinkite pridedamu drožtuku. Jūsų makiažas priklauso nuo Jūsų norų!

07.

Kodėl EDGE pieštukas yra ypatingas?

Unikali pieštuko konsistencija, jo ilgalaikis rezultatas ir kruopščiai atrinktos sudedamosios dalys, kurios puoselėja jautrią odą apie akis, lemia, kad EDGE yra ypatingas. Su EDGE paprasta sukurti tokį makiažą, kokio norite – nuo „dūminių akių“ iki plonų, tikslių brūkšnių. Brūkšniai išlieka visą dieną, taigi nereikės kas kiek laiko žvelgti į veidrodėlį ir taisyti makiažą. ORPHICA – vertinamas tarptautinis prekės ženklas, todėl mums svarbiausia, kad mūsų klientės būtų patenkintos, dėl to kuriame aukščiausios kokybės kosmetiką.

08.

Kokių spalvų būna EDGE pieštukas?

EDGE būna dviejų spalvų: juodos ir rudos.

09.

Kiek teks laukti siuntinio?

Produktus išsiunčiame per 2 darbo dienas. Atsižvelgiame į mūsų klientų poreikius, todėl apmokame visas siuntimo išlaidas.

10.

Ar galima užsisakyti į užsienį?

Žinoma. Stebime besikeičiančias tendencijas ir mūsų klientų poreikius, todėl užsakymus priimame iš viso pasaulio. Tokiu atveju pailgėja tik siuntinio pristatymo trukmė. Siuntinio pristatymas kainuoja 20 EUR.