ORPHICA
 • Saugus pirkimo procesas
 • Nemokamas pristatymas kurjeriu

Užsisakykite PURE ir džiaukitės
gražiu žvilgsniu

PURE padės kompleksiškai pasirūpinti švelnia paakių oda. Serumas intensyviai drėkina, gaivina ir skaistina. Taip pat kruopščiai parinktos sudedamosios dalys sumažina šešėlių ir lėtina raukšlių atsiradimo procesą.

PRISTATYMAS PER KURJERĮ NEMOKAMAS

Pasirink išankstinį mokėjimą ir pasinaudok nemokamu pristatymu!

01. Rinktis

PURE - Paakių serumas (15ml)

80 €
Nurodyti kiekį:
 • LĖTINA RAUKŠLIŲ ATSIRADIMO PROCESĄ
 • INTENSYVIAI DRĖKINA, STANGRINA IR IŠLYGINA
 • SKAISTINA ODĄ IR GERINA JOS SPALVĄ
 • SUMAŽINA PAAKIŲ ŠEŠĖLIUS IR PATINIMĄ

PRIDĖKITE KONDICIONIERIŲ REALASH IR PASIRŪPINKITE, KAD BLAKSTIENOS BŪTŲ ILGOS, TANKIOS IR BLIZGANČIOS

 • REALASH – Blakstienų kondicionierius

  € 70

  REALASH – blakstienų kondicionierius, sukurtas galvojant apie tuos, kurie svajoja apie ilgas, stipriais ir tankias blakstienas. Unikali formulė papildyta veikliaisiais nanopeptidais ir aminorūgščių molekulėmis. Produkto saugumą stiprina augaliniai ekstraktai, kurie saugo, rūpinasi ir ramina švelnią paakių odą. Su REALASH Jūsų blakstienos pasidarys net 83 % ilgesnės ir 79 % tankesnės.

  Prieš
  before
  Po
  after

02. Užpildyti formą

 • Ar galiu paimti siuntinį būdamas užsienyje? Kurjerių tarnybos, su kuriomis bendradarbiaujame, siuntinius pristato į daugumą šalių pasaulyje – tokiais atvejais pailgėja tik pristatymo trukmė. Siuntinio pristatymo trukmę sužinosite pateikę užsakymą. Užsisakant į užsienį, pristatymo kaina visada yra 20 € – nesvarbu pristatymo šalis. Reikalaujame, kad kiekvienas užsakymas į užsienį būtų iš anksto apmokėtas.
 • Kodėl turėčiau duoti telefono numerį? Reikalaujame paduoti telefono numerį, nes tai greičiausias būdas susikontaktuoti. Jūsų telefono numeris yra perduodamas ir kurjerių tarnybai, kad kurjeris galėtų su Jumis sukontaktuoti jeigu iškils toks būtinumas.

03. Rinktis mokėjimo būdą

Po užsakymo pateikimo tu busi nukreiptas į sistemą, kur turėsi galimybę užsimokėti PayPal. Užsisakyti produktai bus nedelsiamai tau išsiųsti iškart kai gausime apmokėjimą. Užsakymo vykdymo laikas – ne ilgiau nei 2 dienos.

Prekės išsiunčiamos iš karto, tik gavus užsakymą. Už prekes sumokėsite grynaisiais jas pristačiusiam kurjeriui. Pristatymo trukmė: 3–6 darbo dienos.

04. Pateikti užsakymą

Nemokamas pristatymas:0 €
Iš viso mokėti:0 €
Užsakymo vykdymo trukmė:2 dienos