Išlaisvink savo moteriškumą

REALSH tai truputis prabangos, kurią gali sau leisti.

REALASH dėka tavo blakstienos taps ilgesnės, tankesnės ir stipresnės. Kondicionierius pagreitins jų natūralaus augimo procesą bei užkirs kelią jų kritimui. Vykdyti tyrimai patvirtino kondicionieriaus veiksmingumą. Patikrintas dermatologų bei akių gydytojų, išlaisvina tavo natūralų grožį.

PRISTATYMAS PER KURJERĮ NEMOKAMAS Pasirink išankstinį mokėjimą ir pasinaudok nemokamu pristatymu!

 • 90 dienų grąžinimui

  Jeigu rezultatai tavęs netenkins, gali grąžinti pakuotę 90 dienų bėgyje. Grąžinsime pinigus.

 • Natūralūs komponentai

  ORPHICA prekinio ženklo produktai turi natūralių komponentų, kurių užduotimi yra odos aplink akis priežiūra.

01. PASIRINK KIEKĮ

REALASH -
EYELASH ENHANCER 70 €

Vienos pakuotės kaina: 70 € 1 pakuotė: 3ml Vartojimo laikotarpis: 3 mėnesiai

Nudžiugink tuos,
kurie tau rūpi

Mūsų klientės Realash dažnai perka savo mamoms, seserims ir draugėms. Jeigu nori, kad artimas tau asmuo taip pat pasijustų gražiai, pagalvok apie ją ir padidink pakuočių kiekį:

Pasirink bendrą pakuočių kiekį užsakymui:

la_cloud_ >la_cloud_
"Mano geriausias draugas @orphica_official... Dievinu šį blakstienų kondicionierių. Per kelias savaites blakstienos pasidaro ilgesnės ir storesnės – patys galite įsitikinti. Siūlau šį kondicionierių visiems, aš jį dievinu ir nesugebėčiau be jo išsiversti." #beauty #makeup #realash #orphica

* Pateikti rezultatai yra atskirų moterų, kurie išbandytų blakstienų kondicionierius Realash rezultatai. Tokių rezultatų pasiekimas bet kuriam asmeniui nėra garantuojamas. Orfijo Bendrovė neatsako, jei pasiektus rezultatus skirsis nuo tų, kurie buvo tikėtasi. • VEIKSMINGUMO GARANTIJA

  Mes esame įsitikinę mūsų produktų veiksmingumu. Suteikiame pinigų grąžinimo garantiją. Jeigu nuspręsi, kad produktas neatitinka Tavo lūkesčių, bet kurią akimirką gali jį grąžinti.

 • NEDELSIAMI EFEKTAI

  Dalis moterų pastebėjo, jog jau po 14 naudojimo dienų jų blakstienos tapo stipresnės, sveikesnės ir labiau atgaivintos.

 • SAUGA

  ORPHICA prekės ženklo kosmetika yra saugi ir veiksminga. Tai patvirtina atlikti tyrimai ir vartotojų pranešimai.

 • KONFIDENCIALUMAS

  Tavo privatumo apsauga tai vienas mūsų prioritetų – neviešiname ir neparduodame mūsų Klientų asmeninių duomenų.

 • UŽSAKYMAS TELEFONU

  Jeigu dėl kokios nors priežasties negali užsisakyti produkto pasinaudojus forma esančia puslapyje, paskambink mums 48 222 504 506  (infolinija: 8:00 – 16:00) ir pateik mums visus užsakymo duomenis. Kurjeris pristatys tau siuntinį ir tu sumokėsi jam.

JEIGU NORI TURĖTI TAIP PAT IR GRAŽIUS ANTAKIUS GALI PRIDĖTI KONDICIONIERIŲ ANTAKIAMS

 • BROW – brow conditioner

  € 65

  Antakių kondicionierius Laikas pasirūpinti antakiais! BROW yra efektyvus kondicionierius suteiksiantis jūsų antakiams apimties, juos sustiprinsiantis, ir suteiksiantis tankumo! 4 ml.buteliuko pakanka 3 procedūroms!

  Prieš
  before
  Po
  after

02. UŽPILDYK FORMĄ

 • Ar galiu paimti siuntinį būdamas užsienyje? Bendradarbiaujame su kurjerių tarnyba, kuri gali pristatyti prekę į daugumą pasaulio šalių – tada ilgėja tik pristatymo laikas. Apie pristatymo terminą sužinosi po užsakymo pateikimo. Pristatymo kaina tai 20 EUR – nepriklausomai nuo pasirinktos šalies. Užsisakant į užsienį reikia sumokėti iš anksto.
 • Kodėl turėčiau duoti telefono numerį? Reikalaujame paduoti telefono numerį, nes tai greičiausias būdas susikontaktuoti. Jūsų telefono numeris yra perduodamas ir kurjerių tarnybai, kad kurjeris galėtų su Jumis sukontaktuoti jeigu iškils toks būtinumas.

03. PASIRINK MOKĖJIMO BŪDĄ

Po užsakymo pateikimo tu busi nukreiptas į sistemą, kur turėsi galimybę užsimokėti PayPal. Užsisakyti produktai bus nedelsiamai tau išsiųsti iškart kai gausime apmokėjimą. Užsakymo vykdymo laikas – ne ilgiau nei 2 dienos.

Prekės išsiunčiamos iš karto, tik gavus užsakymą. Už prekes sumokėsite grynaisiais jas pristačiusiam kurjeriui. Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos.

Mūsų logistikos partneriai

04. PATEIK UŽSAKYMĄ

Nemokamas pristatymas: 0 €
Suma: 0€
Užsakymo realizacijos laikotarpis 2 dienos